אירוע העיצוב
של שנת 2023

ההרשמה בעיצומה

לפרטים והרשמה:

דוגמא

הזדמנות להתפתחות מקצועית והשראה

כנס העיצוב השנתי שלנו הוא האירוע המושלם עבור אנשי מקצוע וחובבי עיצוב כאחד. עם שורה של מובילי תעשייה ומחדשים כדוברים, תהיה לך הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר בתחום. בנוסף למפגשים החינוכיים, הכנס שלנו כולל גם אירועי נטוורקינג, קומת תערוכה עם המוצרים והשירותים העדכניים ביותר ופעילויות חברתיות. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להתחבר לעמיתים שלכם, ללמוד ממומחים ולקבל השראה מרעיונות חדשים. הירשמו עוד היום והצטרפו אלינו לאירוע בלתי נשכח שיעזור לכם לקחת את הקריירה שלכם לשלב הבא.

נטוורקינג

מגוון של מפגשים, אירועי נטוורקינג ותערוכות שבה המשתתפים יכולים ללמוד על המוצרים והשירותים העדכניים ביותר.

הטבות למשתתפים

תיק כנסים מלא בפריטי קידום מכירות וכל טוב, הנחות מיוחדות על מוצרים ושירותים של נותני חסות ומציגים, ארוחות שף במהלך הכנס ועוד

תוכן מרתק ומעשיר

הרצאות של מובילי התעשייה והחדשנות שבאים כדי לחלוק את הידע והחוויות שלהם עם המשתתפים

תכנית הכנס

1

מפגשי נטוורקינג מרתקים במהלך הבוקר

2

ארוחות שף מפקנות לאורך הצהריים

3

מגוון הרצאות ופאנלים ממיטב המרצים

4

יריד שכולו הפתעות ומתנות

תמונות משנים קודמות

כנס העיצוב השנתי שלנו הוא אירוע מוביל עבור אנשי מקצוע וחובבי עיצוב כאחד. בכל שנה, אנו מפגישים בין מובילי התעשייה והחדשנים המובילים כדי לחלוק את הידע והחוויות שלהם עם המשתתפים. הכנס כולל מערך מגוון של מפגשים חינוכיים במגוון נושאים הקשורים לעיצוב, כמו גם אירועי נטוורקינג ורצפת תערוכות שבה המשתתפים יכולים ללמוד על המוצרים והשירותים העדכניים ביותר. בנוסף להזדמנויות הפיתוח המקצועי, הכנס כולל גם פעילויות חברתיות ואירועים, המספקים למשתתפים הזדמנות להירגע וליהנות. עם הדוברים המובילים שלו, התכנות המגוונות והזדמנויות הרשת, כנס העיצוב השנתי שלנו הוא אירוע חובה לכל מי שרוצה לקדם את הקריירה שלו או פשוט להישאר מעודכן במגמות האחרונות ובשיטות העבודה הטובות ביותר בתחום.

כל משתתף יוכל להנות ממגוון הטבות מיוחדות:

  • תיק כנסים מלא בפריטי קידום מכירות וכל טוב
  • הנחות מיוחדות על מוצרים ושירותים של נותני חסות ומציגים
  • ארוחות שף במהלך הכנס
  • גישה לחומרי כנס, כגון שקופיות או הקלטות של מצגות, לאחר האירוע
  • תעריף מוזל במלון סמוך לבאי הכנס

ההרשמה לכנס העיצוב השנתי נפתחת בדרך כלל מספר חודשים לפני האירוע. המשתתפים המעוניינים יכולים לבקר באתר הכנס כדי להירשם באופן מקוון או להוריד טופס הרשמה שיישלח בדואר עם תשלום. הכנס מציע בדרך כלל תעריפי רישום מוקדם למי שנרשם מוקדם, כמו גם הנחות לסטודנטים וקבוצות. מדיניות הביטולים משתנה, אך לרוב כוללת החזר מלא או חלקי אם הבקשה התקבלה מספר מסוים של ימים לפני הכנס. מומלץ לעיין במדיניות הביטולים לפני ההרשמה, שכן ייתכן שלא יהיו החזרים זמינים עבור ביטולים המתבצעים קרוב יותר למועד האירוע.

להרשמה ולפרטים נוספים

illu 2023

דילוג לתוכן